Forum kseria.no-ip.org

Główne Forum Kseria OTS


#1 2011-02-21 21:31:31

San Avery

Newbie

Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 8
Punktów :   

Balasn Postaci

Chcialbym napisac o tym ze na tym ots nie ma w ogóle pvp poniewaz mr daje 5k many i nie ma na nia spamu i pvp jest bez sensu + softy i roh to 3k to jest za duzo zmien mr do 1k i zeby nie bylo spamu i bd dobrze. Nie ma gdzie expic tutaj jest 1 k lv dopiero a bramki lv sa do 30 k lv to chyba lekka przesada ... wiekszosc expow jest z labiryntami i wolno tam sie expi a jak sa wieksze rozbudowane to wiekszosc graczy nie wie gdzie one . Zmien moze bramki lv na mniejsze expt albo powieksz expa i tyle.

Sory za blad w temacie powino byc : ,,Balans Postaci''

Jak zwykle o czyms zapomne xd. Postacie magiczne w pvp powinny biegac bez utamy a maja zbyt malo hp na to.

Powinnscie dac softy z 2k na 1k poniewaz w pvp 500 ms nie musi sie uhac jak go bije 400 rp poniewaz na 1sekunde dostaje 3k many +lf i laduje mu sie samo hp ;//.  I tak mysle czy rp dobrze bije z czaru bo cos male chity. Te pvp nie ma sensu to co napisalem w tym temacie raczej pomoze i bd dobrze tylko nie wiem co na to gracze... Tylko wtedy bylo by gorzej w expie


Następnym razem proszę o edycje jednego posta.

Ostatnio edytowany przez Silvanoir (2011-02-22 19:38:35)

Offline

 

#2 2011-02-22 09:06:05

Yuji

Newbie

Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Balasn Postaci

Szczerze to nie wiem co powiedzieć, bo nigdy na serwerach 7.6 nie grałem PvP - jakoś mnie to nie bawiło...
Ale z tego co mi wiadomo to MR zostały już zmniejszone do 1k...

P.S
Następnym razem edytuj posty, a nie pisz jeden pod drugim

Offline

 

#3 2011-02-22 21:55:08

San Avery

Newbie

Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Balasn Postaci

Heh no tak pierwszy krok zrobiony o mr a reszta? ;// gracze juz w ogóle nie expia i rzadziej wchodza na ots bo taka gra nie ma sensu

Jak narazie widze gracze narzekaja a na forum nic nie napisza ;// napisalem wszyskie powody dla ktorych gracze narzekaja i zeby bylo lepiej w pvp , expie i mam nadzieje ze GM zmieni to i gracza to pasuje.

Ostatnio edytowany przez San Avery (2011-02-22 22:16:40)

Offline

 

#4 2011-04-11 14:52:41

Kaliber

Newbie

Zarejestrowany: 2011-04-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Balasn Postaci

"Heh no tak pierwszy krok zrobiony o mr a reszta? ;// gracze juz w ogóle nie expia i rzadziej wchodza na ots bo taka gra nie ma sensu"
to prawda ...
co do palla to jest przesada że ja na 450 lvl bije z czaru w potwory tyle co 150 ms
albo zwiekszyc hity pala z czary albo dać nowy !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraftrpg.pun.pl www.pierwszae.pun.pl www.fifaturki.pun.pl www.tenisstolowykrk.pun.pl www.rsn-2010.pun.pl